ZDRAVÁ CESTA K VYSNĚNÉ POSTAVĚ + KUCHAŘKA "NA VLNĚ LOW CARB"

Kód: 5943
1 200 Kč

HUBNUTÍ

Téma tak časté, až mám občas pocit, že se nemluví o ničem jiném. Jsme každodenně zahlcováni odlišnými názory, jak máme vlastně jíst. Vynechat sacharidy nebo naopak vynechat tuky? Musím počítat kalorie ? A Jaké jsou pro mě vhodné poměry jednotlivých makroživin? Řídit se low carb nebo keto? Jak se mám stravovat podle svého somatotypu a jak vlastně můžu zjistit nastavení svého metabolismu a zda jsem sacharidový nebo tukový typ? 

Tolik informací, knih a článků a paradoxně o to větší problém bývá udělat si vlastní názor, případně se dopracovat „pravdy“ o tom, jak má vypadat správné stravování. Tento seminář povede k tomu, aby si každý z vás byl schopen vytvořit svůj vlastní názor a vztáhnout informace na své tělo a fungování. Pro pochopení těla a komplexnosti hubnutí je totiž nezbytně nutné znát základní pravidla - tedy pravidla fungování lidského organismu (především metabolismu) a schopnost stravy ovlivňovat chování jednotlivých systémů v těle. Měli bychom se orientovat v tom, jaký vliv má strava na naše zdraví, na psychiku, jak funguje naše trávení, štítná žláza, hormonální systém a jak nás ovlivňuje naše genetika, somatotyp nebo stres. 

V tomto online semináři vám předávám nejen své know how, základy teorie ale také zkušenosti z praxe. Díky informacím, které v semináři najdete můžete zjistit, co jste možná dělali špatně nebo jakým směrem se v hubnutí vydat, aby to tentokrát bylo zdravé, bez trápení, JOJO efektů a především vaše výsledky byly trvalé. Seminář je vhodný pro všechny, pro které je zdravé hubnutí jediná smysluplná cesta, chtějí si prohloubit základy a doplnit je o praktické zkušenosti. Seminář není konkrétním návodem, dietou nebo jídelníčkem ale velmi užitečným pomocníkem při zdravém hubnutí a získávání kompletních informací.

 

TÉMATA SEMINÁŘE

1. Úvod do online semináře

2. O hubnutí

3. Skladba stravy

4. Diagnostika

5. Rozbor jídelníčku

6. Předpoklady zdravého hubnutí

7. Pár slov na závěr

 

CO OBDRŽÍTE:

  • 90 ti stránkový studijní e-book 
  • bonusové video – doplňky stravy při hubnutí (45 minut)
  • 70 stránkovou e-kuchařku "Na vlně low carb" 
  • Poukaz na slevu 100 Kč do www.zdravyeshop.cz 

 

Seminář pochází z dílny Akademie zdravé výživy / www.akademiezdravevyzivy.cz 

Autor: Karolína Smutná

 

Objednávejte prosím ve spodní části stránky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.